156TLS025M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
156TLS025M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 156TLS025M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 150UF 20% 25V AXIAL
Duomenų lapai: 156TLS025M.pdf
  • Pranešimas
156TLS025M specifikacijos
Dalies numeris 156TLS025M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 150UF 20% 25V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 358926 pcs Duomenų lapas 156TLS025M.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia x 0.512" L (5.00mm x 13.00mm)
Serija TLS Sraigtasparnis @ žemos dažnio 55mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Can
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 15.473 Ohm @ 120Hz Išsamus aprašymas 150µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 15.473 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 150µF Programos General Purpose