156PUM035M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
156PUM035M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 156PUM035M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 15UF 20% 35V THRU HOLE
Duomenų lapai: 156PUM035M.pdf
  • Pranešimas
156PUM035M specifikacijos
Dalies numeris 156PUM035M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 15UF 20% 35V THRU HOLE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1549653 pcs Duomenų lapas 156PUM035M.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija PUM Sraigtasparnis @ žemos dažnio 39mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 58.5mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.079" (2.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.315" (8.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 13.263 Ohm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 15µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 13.263 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Talpa 15µF