108HSM050M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
108HSM050M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 108HSM050M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 1000UF 20% 50V T/H
Duomenų lapai: 108HSM050M.pdf
  • Pranešimas
108HSM050M specifikacijos
Dalies numeris 108HSM050M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 1000UF 20% 50V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5447 pcs Duomenų lapas 108HSM050M.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.630" Dia (16.00mm)
Serija HSM Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.03A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.2875A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.299" (33.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 166 mOhm @ 120Hz Išsamus aprašymas 1000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 166 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 125°C
Talpa 1000µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
108HSM016M
108HSM016M
Gamintojai: Illinois Capacitor
apibūdinimas: CAP ALUM 1000UF 20% 16V T/H