108HSM035M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 108HSM035M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 1000UF 20% 35V T/H
Duomenų lapai: 108HSM035M.pdf
  • Pranešimas
108HSM035M specifikacijos
Dalies numeris 108HSM035M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 1000UF 20% 35V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5478 pcs Duomenų lapas 108HSM035M.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.630" Dia (16.00mm)
Serija HSM Sraigtasparnis @ žemos dažnio 850mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.0625A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.043" (26.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 199 mOhm @ 120Hz Išsamus aprašymas 1000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 199 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 125°C
Talpa 1000µF Programos General Purpose