108HSM010M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 108HSM010M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 1000UF 20% 10V T/H
Duomenų lapai: 108HSM010M.pdf
  • Pranešimas
108HSM010M specifikacijos
Dalies numeris 108HSM010M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 1000UF 20% 10V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4248 pcs Duomenų lapas 108HSM010M.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija HSM Sraigtasparnis @ žemos dažnio 470mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 587.5mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.846" (21.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 332 mOhm @ 120Hz Išsamus aprašymas 1000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 332 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 125°C
Talpa 1000µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
108HSM025M
108HSM025M
Gamintojai: Illinois Capacitor
apibūdinimas: CAP ALUM 1000UF 20% 25V T/H