108BPS010M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
108BPS010M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 108BPS010M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Duomenų lapai: 108BPS010M.pdf
  • Pranešimas
108BPS010M specifikacijos
Dalies numeris 108BPS010M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 238263 pcs Duomenų lapas 108BPS010M.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.492" Dia (12.50mm)
Serija BPS Sraigtasparnis @ žemos dažnio 720mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.0728A @ 50kHz Reitingai -
Polarizacija Bi-Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 398 mOhm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 1000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 398 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Talpa 1000µF
Programos Audio
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
108AXZ6R3M
108AXZ6R3M
Gamintojai: Illinois Capacitor
apibūdinimas: CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V SMD
Sandelyje: 279765 pcs
parsisiųsti: 108AXZ6R3M.pdf
RFQ
108CKE025MLQ
108CKE025MLQ
Gamintojai: Illinois Capacitor
apibūdinimas: CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Sandelyje: 239386 pcs
parsisiųsti: 108CKE025MLQ.pdf
RFQ
108C
108C
Gamintojai: Keystone Electronics Corp.
apibūdinimas: COVER BATTERY RETAINING FOR 108
parsisiųsti: 108C.pdf
108AXZ010M
108AXZ010M
apibūdinimas: CAP ALUM 1000UF 20% 10V SMD
parsisiųsti: 108AXZ010M.pdf
1089A 0105000
1089A 0105000