108AXZ010M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
108AXZ010M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 108AXZ010M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 1000UF 20% 10V SMD
Duomenų lapai: 108AXZ010M.pdf
  • Pranešimas
108AXZ010M specifikacijos
Dalies numeris 108AXZ010M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 1000UF 20% 10V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 253845 pcs Duomenų lapas 108AXZ010M.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija AXZ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 425mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 850mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 90 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 0.417" (10.60mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 398 mOhm @ 120Hz Išsamus aprašymas 1000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 398 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 1000µF Programos General Purpose