108AXZ6R3M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
108AXZ6R3M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 108AXZ6R3M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V SMD
Duomenų lapai: 108AXZ6R3M.pdf
  • Pranešimas
108AXZ6R3M specifikacijos
Dalies numeris 108AXZ6R3M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 279765 pcs Duomenų lapas 108AXZ6R3M.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija AXZ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 300mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 600mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 170 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 0.417" (10.60mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 464 mOhm @ 120Hz Išsamus aprašymas 1000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 464 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 1000µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
108CKE025M
108CKE025M
Gamintojai: Illinois Capacitor
apibūdinimas: CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Sandelyje: 280764 pcs
parsisiųsti: 108CKE025M.pdf
RFQ
1089A 0102500
1089A 0102500