103PPB162KB
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
103PPB162KB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 103PPB162KB
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 10000PF 10% 1.6KVDC RAD
Duomenų lapai: 103PPB162KB.pdf
  • Pranešimas
103PPB162KB specifikacijos
Dalies numeris 103PPB162KB Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 10000PF 10% 1.6KVDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 105559 pcs Duomenų lapas 103PPB162KB.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 1600V (1.6kV) Įtampos įvertinimas - AC 650V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.709" L x 0.394" W (18.00mm x 10.00mm) Serija PPB
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks "Lead Spacing" 0.591" (15.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.630" (16.00mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 10000pF Film Capacitor 650V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Talpa 10000pF
Programos Commutation; High Pulse, DV/DT; Snubber
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
103PPA302KG
103PPA302KG
Gamintojai: Illinois Capacitor
apibūdinimas: CAP FILM 10000PF 10% 3KVDC AXIAL
Sandelyje: 57346 pcs
parsisiųsti: 103PPA302KG.pdf
RFQ
103PPB162K
103PPB162K
Gamintojai: Illinois Capacitor
apibūdinimas: CAP FILM 10000PF 10% 1.6KVDC RAD