103PPA302K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
103PPA302K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 103PPA302K
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 10000PF 10% 3KVDC AXIAL
Duomenų lapai: 103PPA302K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
103PPA302K specifikacijos
Dalies numeris 103PPA302K Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 10000PF 10% 3KVDC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 69625 pcs Duomenų lapas 103PPA302K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 3000V (3kV) Įtampos įvertinimas - AC 750V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.472" Dia x 1.339" L (12.00mm x 34.00mm) Serija PPA
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 103PPA302K-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 54.5 mOhms Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 10000pF Film Capacitor 750V 3000V (3kV) Polypropylene (PP), Metallized Axial Talpa 10000pF