103PWS102KG
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
103PWS102KG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 103PWS102KG
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 10000PF 10% 1KVDC AXIAL
Duomenų lapai: 103PWS102KG.pdf
  • Pranešimas
103PWS102KG specifikacijos
Dalies numeris 103PWS102KG Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 10000PF 10% 1KVDC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 71783 pcs Duomenų lapas 103PWS102KG.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 1000V (1kV) Įtampos įvertinimas - AC 400V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.354" Dia x 1.142" L (9.00mm x 29.00mm) Serija PWS
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESR Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 10000pF Film Capacitor 400V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Axial Talpa 10000pF