103MPW630K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
103MPW630K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 103MPW630K
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 10000PF 630VDC AXIAL
Duomenų lapai: 103MPW630K.pdf
  • Pranešimas
103MPW630K specifikacijos
Dalies numeris 103MPW630K Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 10000PF 630VDC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 215307 pcs Duomenų lapas 103MPW630K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 630V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.256" Dia x 0.571" L (6.50mm x 14.50mm) Serija MPW
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 103MPW630K-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESR
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 10000pF Film Capacitor 250V 630V Polypropylene (PP), Metallized Axial
Talpa 10000pF Programos DC Link, DC Filtering