103MSR630K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
103MSR630K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 103MSR630K
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 10000PF 10% 630VDC RAD
Duomenų lapai: 103MSR630K.pdf
  • Pranešimas
103MSR630K specifikacijos
Dalies numeris 103MSR630K Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 10000PF 10% 630VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 658893 pcs Duomenų lapas 103MSR630K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 630V Įtampos įvertinimas - AC 220V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm) Serija MSR
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 1572-1003
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.394" (10.00mm) funkcijos -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 176.839 Ohms Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized
Išsamus aprašymas 10000pF Film Capacitor 220V 630V Polyester, Metallized Radial Talpa 10000pF