103MMR400K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
103MMR400K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 103MMR400K
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 10000PF 10% 400VDC RAD
Duomenų lapai: 1.103MMR400K.pdf2.103MMR400K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
103MMR400K specifikacijos
Dalies numeris 103MMR400K Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 10000PF 10% 400VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 821458 pcs Duomenų lapas 1.103MMR400K.pdf2.103MMR400K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 400V Įtampos įvertinimas - AC 200V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.413" L x 0.177" W (10.50mm x 4.50mm) Serija MMR
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 103MMR400K-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Spacing" 0.295" (7.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.295" (7.50mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 10000pF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial
Talpa 10000pF Programos General Purpose