IXTT30N60P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTT30N60P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXTT30N60P
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 600V 30A TO-268 D3
Duomenų lapai: IXTT30N60P.pdf
  • Pranešimas
IXTT30N60P specifikacijos
Dalies numeris IXTT30N60P Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 600V 30A TO-268 D3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10505 pcs Duomenų lapas IXTT30N60P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-268
Serija PolarHV™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 240 mOhm @ 15A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 540W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 5050pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 82nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 600V
Išsamus aprašymas N-Channel 600V 30A (Tc) 540W (Tc) Surface Mount TO-268 Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 30A (Tc)