IXTI10N60P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTI10N60P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXTI10N60P
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 600V 10A I2-PAK
Duomenų lapai: IXTI10N60P.pdf
  • Pranešimas
IXTI10N60P specifikacijos
Dalies numeris IXTI10N60P Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 600V 10A I2-PAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4379 pcs Duomenų lapas IXTI10N60P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 100µA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-262 (I2PAK)
Serija PolarHV™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 740 mOhm @ 5A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 200W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 1610pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 32nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 600V Išsamus aprašymas N-Channel 600V 10A (Tc) 200W (Tc) Through Hole TO-262 (I2PAK)
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 10A (Tc)