IXTH90N15T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTH90N15T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXTH90N15T
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 150V 90A TO247
Duomenų lapai: IXTH90N15T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
30 pcs
  • Pranešimas
IXTH90N15T specifikacijos
Dalies numeris IXTH90N15T Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 150V 90A TO247 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 24523 pcs Duomenų lapas IXTH90N15T.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 1mA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-247 (IXTH)
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 20 mOhm @ 45A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 455W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-247-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 4100pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 80nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 150V Išsamus aprašymas N-Channel 150V 90A (Tc) 455W (Tc) Through Hole TO-247 (IXTH)
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 90A (Tc)