IXTJ36N20
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTJ36N20 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXTJ36N20
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 200V 36A TO-247AD
Duomenų lapai: IXTJ36N20.pdf
  • Pranešimas
IXTJ36N20 specifikacijos
Dalies numeris IXTJ36N20 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 200V 36A TO-247AD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4272 pcs Duomenų lapas IXTJ36N20.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 4mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-247AD
Serija HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 70 mOhm @ 18A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 300W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-3P-3 Full Pack Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 2970pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 140nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 200V Išsamus aprašymas N-Channel 200V 36A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-247AD
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 36A (Tc)