IXTH140N075L2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXTH140N075L2
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH
Duomenų lapai: IXTH140N075L2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
30 pcs
  • Pranešimas
IXTH140N075L2 specifikacijos
Dalies numeris IXTH140N075L2 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 5940 pcs Duomenų lapas IXTH140N075L2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-247
Serija Linear L2™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 11 mOhm @ 70A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 540W (Tc) Paketas / dėžutė TO-247-3
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 9300pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 275nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 75V Išsamus aprašymas N-Channel 75V 140A (Tc) 540W (Tc) Through Hole TO-247
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 140A (Tc)