IXTH152N085T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTH152N085T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXTH152N085T
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 85V 152A TO-247
Duomenų lapai: IXTH152N085T.pdf
  • Pranešimas
IXTH152N085T specifikacijos
Dalies numeris IXTH152N085T Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 85V 152A TO-247 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4619 pcs Duomenų lapas IXTH152N085T.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-247 (IXTH)
Serija TrenchMV™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 7 mOhm @ 25A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 360W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-247-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 5500pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 114nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 85V Išsamus aprašymas N-Channel 85V 152A (Tc) 360W (Tc) Through Hole TO-247 (IXTH)
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 152A (Tc)