IXTH130N20T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTH130N20T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXTH130N20T
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 200V 130A TO-247
Duomenų lapai: IXTH130N20T.pdf
  • Pranešimas
IXTH130N20T specifikacijos
Dalies numeris IXTH130N20T Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 200V 130A TO-247 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 15609 pcs Duomenų lapas IXTH130N20T.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 1mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-247 (IXTH)
Serija TrenchHV™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 16 mOhm @ 500mA, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 830W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-247-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 8800pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 150nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 200V
Išsamus aprašymas N-Channel 200V 130A (Tc) 830W (Tc) Through Hole TO-247 (IXTH) Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 130A (Tc)