IXTH12N70X2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXTH12N70X2
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH
Duomenų lapai: IXTH12N70X2.pdf
  • Pranešimas
IXTH12N70X2 specifikacijos
Dalies numeris IXTH12N70X2 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 18757 pcs Duomenų lapas IXTH12N70X2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-247
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 300 mOhm @ 6A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 180W (Tc) Paketas / dėžutė TO-247-3
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 960pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 19nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 700V Išsamus aprašymas N-Channel 700V 12A (Tc) 180W (Tc) Through Hole TO-247
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 12A (Tc)