IXTA50N20P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTA50N20P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXTA50N20P
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 200V 50A TO-263
Duomenų lapai: IXTA50N20P.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
IXTA50N20P specifikacijos
Dalies numeris IXTA50N20P Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 200V 50A TO-263 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 33995 pcs Duomenų lapas IXTA50N20P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-263 (IXTA)
Serija PolarHT™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 60 mOhm @ 50A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 360W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 2720pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 70nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 200V
Išsamus aprašymas N-Channel 200V 50A (Tc) 360W (Tc) Surface Mount TO-263 (IXTA) Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 50A (Tc)