IXTA48P05T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTA48P05T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXTA48P05T
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET P-CH 50V 48A TO-263
Duomenų lapai: IXTA48P05T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
IXTA48P05T specifikacijos
Dalies numeris IXTA48P05T Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET P-CH 50V 48A TO-263 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 34510 pcs Duomenų lapas IXTA48P05T.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (maks.) ±15V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-263 (IXTA)
Serija TrenchP™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 30 mOhm @ 24A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 150W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 3660pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 53nC @ 10V
FET tipas P-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 50V
Išsamus aprašymas P-Channel 50V 48A (Tc) 150W (Tc) Surface Mount TO-263 (IXTA) Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 48A (Tc)