IXTA5N50P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTA5N50P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXTA5N50P
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 500V 4.8A D2PAK
Duomenų lapai: IXTA5N50P.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
IXTA5N50P specifikacijos
Dalies numeris IXTA5N50P Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 500V 4.8A D2PAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 64113 pcs Duomenų lapas IXTA5N50P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 50µA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-263 (IXTA)
Serija PolarHV™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.4 Ohm @ 2.4A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 89W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 620pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 12.6nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 500V Išsamus aprašymas N-Channel 500V 4.8A (Tc) 89W (Tc) Surface Mount TO-263 (IXTA)
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 4.8A (Tc)