IXTA26P10T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTA26P10T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXTA26P10T
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET P-CH 100V 26A TO-263
Duomenų lapai: IXTA26P10T.pdf
  • Pranešimas
IXTA26P10T specifikacijos
Dalies numeris IXTA26P10T Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET P-CH 100V 26A TO-263 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 32815 pcs Duomenų lapas IXTA26P10T.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (maks.) ±15V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-263 (IXTA)
Serija TrenchP™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 90 mOhm @ 13A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 150W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 3820pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 52nC @ 10V
FET tipas P-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 100V
Išsamus aprašymas P-Channel 100V 26A (Tc) 150W (Tc) Surface Mount TO-263 (IXTA) Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 26A (Tc)