IXTA24N65X2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTA24N65X2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXTA24N65X2
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH
Duomenų lapai: IXTA24N65X2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
IXTA24N65X2 specifikacijos
Dalies numeris IXTA24N65X2 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 24882 pcs Duomenų lapas IXTA24N65X2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-263AA
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 145 mOhm @ 12A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 390W (Tc) Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 2060pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 36nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 650V Išsamus aprašymas N-Channel 650V 24A (Tc) 390W (Tc) Surface Mount TO-263AA
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 24A (Tc)