IXTA28P065T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTA28P065T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXTA28P065T
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET P-CH 65V 28A TO-263
Duomenų lapai: IXTA28P065T.pdf
  • Pranešimas
IXTA28P065T specifikacijos
Dalies numeris IXTA28P065T Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET P-CH 65V 28A TO-263 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 50630 pcs Duomenų lapas IXTA28P065T.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (maks.) ±15V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-263 (IXTA)
Serija TrenchP™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 45 mOhm @ 14A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 83W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 2030pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 46nC @ 10V
FET tipas P-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 65V
Išsamus aprašymas P-Channel 65V 28A (Tc) 83W (Tc) Surface Mount TO-263 (IXTA) Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 28A (Tc)