IXSH50N60B
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXSH50N60B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXSH50N60B
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas IGBT 600V 75A 250W TO247
Duomenų lapai: IXSH50N60B.pdf
  • Pranešimas
IXSH50N60B specifikacijos
Dalies numeris IXSH50N60B Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas IGBT 600V 75A 250W TO247 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5055 pcs Duomenų lapas IXSH50N60B.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.5V @ 15V, 50A
Bandymo sąlyga 480V, 50A, 2.7 Ohm, 15V Td (įjungta / išjungta) @ 25 ° C 70ns/150ns
Perjungimo energija 3.3mJ (off) Tiekėjo prietaisų paketas TO-247AD (IXSH)
Serija - Maitinimas - maks 250W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė TO-247-3
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Įvesties tipas Standard IGBT tipas PT
Vartai 167nC Išsamus aprašymas IGBT PT 600V 75A 250W Through Hole TO-247AD (IXSH)
Srovė - impulsų surinkėjas (cm) 200A Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 75A