IXSH45N120
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXSH45N120 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXSH45N120
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas IGBT 1200V 75A 300W TO247AD
Duomenų lapai: IXSH45N120.pdf
  • Pranešimas
IXSH45N120 specifikacijos
Dalies numeris IXSH45N120 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas IGBT 1200V 75A 300W TO247AD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4922 pcs Duomenų lapas IXSH45N120.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 1200V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 3V @ 15V, 45A
Bandymo sąlyga 960V, 45A, 2.7 Ohm, 15V Td (įjungta / išjungta) @ 25 ° C 80ns/400ns
Perjungimo energija 21mJ (off) Tiekėjo prietaisų paketas TO-247AD (IXSH)
Serija - Maitinimas - maks 300W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė TO-247-3
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Įvesties tipas Standard IGBT tipas -
Vartai 150nC Išsamus aprašymas IGBT 1200V 75A 300W Through Hole TO-247AD (IXSH)
Srovė - impulsų surinkėjas (cm) 180A Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 75A