IXSH40N60B
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXSH40N60B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXSH40N60B
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas IGBT 600V 75A 280W TO247
Duomenų lapai: IXSH40N60B.pdf
  • Pranešimas
IXSH40N60B specifikacijos
Dalies numeris IXSH40N60B Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas IGBT 600V 75A 280W TO247 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5439 pcs Duomenų lapas IXSH40N60B.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.2V @ 15V, 40A
Bandymo sąlyga 480V, 40A, 2.7 Ohm, 15V Td (įjungta / išjungta) @ 25 ° C 50ns/110ns
Perjungimo energija 1.8mJ (off) Tiekėjo prietaisų paketas TO-247AD (IXSH)
Serija - Maitinimas - maks 280W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė TO-247-3
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Įvesties tipas Standard IGBT tipas PT
Vartai 190nC Išsamus aprašymas IGBT PT 600V 75A 280W Through Hole TO-247AD (IXSH)
Srovė - impulsų surinkėjas (cm) 150A Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 75A
Bazinės dalies numeris IXS*40N60
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
IXSH45N100
IXSH45N100
Gamintojai: IXYS Corporation
apibūdinimas: IGBT 1000V 75A 300W TO247
Sandelyje: 5469 pcs
parsisiųsti: IXSH45N100.pdf
RFQ
IXSH40N60B2D1
IXSH40N60B2D1
Gamintojai: IXYS Corporation
apibūdinimas: IGBT 600V 48A TO247