IXKN75N60C
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXKN75N60C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXKN75N60C
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 600V 75A SOT-227B
Duomenų lapai: IXKN75N60C.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
IXKN75N60C specifikacijos
Dalies numeris IXKN75N60C Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 600V 75A SOT-227B "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2843 pcs Duomenų lapas IXKN75N60C.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.9V @ 5mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas SOT-227B
Serija CoolMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 36 mOhm @ 50A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 560W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė SOT-227-4, miniBLOC Kiti vardai 498718
IXKN 75N60C
Darbinė temperatūra -40°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 32 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 500nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija Super Junction
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 600V
Išsamus aprašymas N-Channel 600V 75A (Tc) 560W (Tc) Chassis Mount SOT-227B Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 75A (Tc)