IXKH47N60C
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXKH47N60C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXKH47N60C
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 600V 47A TO-247
Duomenų lapai: IXKH47N60C.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
30 pcs
  • Pranešimas
IXKH47N60C specifikacijos
Dalies numeris IXKH47N60C Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 600V 47A TO-247 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6407 pcs Duomenų lapas IXKH47N60C.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 2mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-247AD (IXKH)
Serija CoolMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 70 mOhm @ 30A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-247-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 650nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija Super Junction
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 600V
Išsamus aprašymas N-Channel 600V 47A (Tc) Through Hole TO-247AD (IXKH) Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 47A (Tc)