IXKN40N60C
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXKN40N60C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXKN40N60C
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 600V 40A SOT-227B
Duomenų lapai: IXKN40N60C.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
IXKN40N60C specifikacijos
Dalies numeris IXKN40N60C Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 600V 40A SOT-227B "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3331 pcs Duomenų lapas IXKN40N60C.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.9V @ 2.5mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas SOT-227B
Serija CoolMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 70 mOhm @ 500mA, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 290W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė SOT-227-4, miniBLOC Darbinė temperatūra -40°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 250nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija Super Junction Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 600V Išsamus aprašymas N-Channel 600V 40A (Tc) 290W (Tc) Chassis Mount SOT-227B
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 40A (Tc)