IXFR30N60P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFR30N60P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFR30N60P
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 600V 15A ISOPLUS247
Duomenų lapai: IXFR30N60P.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
30 pcs
  • Pranešimas
IXFR30N60P specifikacijos
Dalies numeris IXFR30N60P Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 600V 15A ISOPLUS247 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9169 pcs Duomenų lapas IXFR30N60P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 4mA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas ISOPLUS247™
Serija HiPerFET™, PolarHT™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 250 mOhm @ 15A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 166W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė ISOPLUS247™ Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 3820pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 85nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 600V