IXFR30N110P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFR30N110P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFR30N110P
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 1100V 16A ISOPLUS247
Duomenų lapai: IXFR30N110P.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
30 pcs
  • Pranešimas
IXFR30N110P specifikacijos
Dalies numeris IXFR30N110P Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 1100V 16A ISOPLUS247 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3335 pcs Duomenų lapas IXFR30N110P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 6.5V @ 1mA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas ISOPLUS247™
Serija HiPerFET™, PolarP2™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 400 mOhm @ 15A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 320W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė ISOPLUS247™ Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 13600pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 235nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 1100V Išsamus aprašymas N-Channel 1100V 16A (Tc) 320W (Tc) Through Hole ISOPLUS247™
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 16A (Tc)