IXFR26N50
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFR26N50 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFR26N50
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 500V 26A ISOPLUS247
Duomenų lapai: IXFR26N50.pdf
  • Pranešimas
IXFR26N50 specifikacijos
Dalies numeris IXFR26N50 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 500V 26A ISOPLUS247 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8192 pcs Duomenų lapas IXFR26N50.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 4mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas ISOPLUS247™
Serija HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 200 mOhm @ 13A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 250W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė ISOPLUS247™ Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 4200pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 160nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 500V Išsamus aprašymas N-Channel 500V 26A (Tc) 250W (Tc) Through Hole ISOPLUS247™
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 26A (Tc)