IXFQ24N50P2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFQ24N50P2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFQ24N50P2
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas 500V POLAR2 HIPERFETS
Duomenų lapai: IXFQ24N50P2.pdf
RoHs statusas Netaikoma. Netaikoma
standartinė kaina (JAV doleriais)
30 pcs
  • Pranešimas
IXFQ24N50P2 specifikacijos
Dalies numeris IXFQ24N50P2 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas 500V POLAR2 HIPERFETS "Lead Free Status / RoHS" statusas Netaikoma. Netaikoma
Galimas kiekis 21037 pcs Duomenų lapas IXFQ24N50P2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 1mA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-3P
Serija HiPerFET™, PolarP2™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 270 mOhm @ 500mA, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 480W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-3P-3, SC-65-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 2890pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 48nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 500V
Išsamus aprašymas N-Channel 500V 24A (Tc) 480W (Tc) Through Hole TO-3P Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 24A (Tc)