IXFQ28N60P3
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFQ28N60P3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFQ28N60P3
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 600V 28A TO3P
Duomenų lapai: IXFQ28N60P3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
  • Pranešimas
IXFQ28N60P3 specifikacijos
Dalies numeris IXFQ28N60P3 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 600V 28A TO3P "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 29663 pcs Duomenų lapas IXFQ28N60P3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 2.5mA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-3P
Serija HiPerFET™, Polar3™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 260 mOhm @ 14A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 695W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-3P-3, SC-65-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 3560pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 50nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 600V
Išsamus aprašymas N-Channel 600V 28A (Tc) 695W (Tc) Through Hole TO-3P Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 28A (Tc)