IXFQ14N80P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFQ14N80P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFQ14N80P
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 800V 14A TO-3P
Duomenų lapai: IXFQ14N80P.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
30 pcs
  • Pranešimas
IXFQ14N80P specifikacijos
Dalies numeris IXFQ14N80P Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 800V 14A TO-3P "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 21278 pcs Duomenų lapas IXFQ14N80P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 4mA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-3P
Serija HiPerFET™, PolarHT™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 720 mOhm @ 500mA, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 400W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-3P-3, SC-65-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 3900pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 61nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 800V
Išsamus aprašymas N-Channel 800V 14A (Tc) 400W (Tc) Through Hole TO-3P Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 14A (Tc)