IXFP90N20X3
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFP90N20X3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFP90N20X3
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas 200V/90A ULTRA JUNCTION X3-CLASS
Duomenų lapai: IXFP90N20X3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
IXFP90N20X3 specifikacijos
Dalies numeris IXFP90N20X3 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas 200V/90A ULTRA JUNCTION X3-CLASS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 31089 pcs Duomenų lapas IXFP90N20X3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 1.5mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-220
Serija HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 12.8 mOhm @ 45A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 390W (Tc) Paketas / dėžutė TO-220-3
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 5420pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 78nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 200V Išsamus aprašymas N-Channel 200V 90A (Tc) 390W (Tc) Through Hole TO-220
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 90A (Tc)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
IXFQ10N80P
IXFQ10N80P
Gamintojai: IXYS Corporation
apibūdinimas: MOSFET N-CH 800V 10A TO-3P
Sandelyje: 31121 pcs
parsisiųsti: IXFQ10N80P.pdf
RFQ
IXFP8N65X2
IXFP8N65X2
Gamintojai: IXYS Corporation
apibūdinimas: MOSFET N-CH
Sandelyje: 44402 pcs
parsisiųsti: IXFP8N65X2.pdf
RFQ
IXFP90N20X3M
IXFP90N20X3M
apibūdinimas: 200V/90A ULTRA JUNCTION X3-CLASS