IXFP80N25X3
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFP80N25X3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFP80N25X3
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 250V 80A TO220AB
Duomenų lapai: IXFP80N25X3.pdf
  • Pranešimas
IXFP80N25X3 specifikacijos
Dalies numeris IXFP80N25X3 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 250V 80A TO220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 25758 pcs Duomenų lapas IXFP80N25X3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 1.5mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB (IXFP)
Serija HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 16 mOhm @ 40A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 390W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 5430pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 83nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 250V
Išsamus aprašymas N-Channel 250V 80A (Tc) 390W (Tc) Through Hole TO-220AB (IXFP) Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 80A (Tc)