IXFP60N25X3M
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFP60N25X3M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFP60N25X3M
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 250V 60A TO220AB
Duomenų lapai: IXFP60N25X3M.pdf
  • Pranešimas
IXFP60N25X3M specifikacijos
Dalies numeris IXFP60N25X3M Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 250V 60A TO220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 26512 pcs Duomenų lapas IXFP60N25X3M.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 1.5mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB (IXFP)
Serija HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 23 mOhm @ 30A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 36W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 3610pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 50nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 250V
Išsamus aprašymas N-Channel 250V 60A (Tc) 36W (Tc) Through Hole TO-220AB (IXFP) Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 60A (Tc)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
IXFP56N30X3M
IXFP56N30X3M
Gamintojai: IXYS Corporation
apibūdinimas: FET N-CHANNEL
Sandelyje: 26049 pcs
parsisiųsti: IXFP56N30X3M.pdf
RFQ
IXFP60N25X3
IXFP60N25X3
Gamintojai: IXYS Corporation
apibūdinimas: MOSFET N-CH 250V 60A TO220AB