IXFP56N30X3M
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFP56N30X3M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFP56N30X3M
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas FET N-CHANNEL
Duomenų lapai: IXFP56N30X3M.pdf
  • Pranešimas
IXFP56N30X3M specifikacijos
Dalies numeris IXFP56N30X3M Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas FET N-CHANNEL "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 26049 pcs Duomenų lapas IXFP56N30X3M.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 1.5mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-220 Isolated Tab
Serija HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 27 mOhm @ 28A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 36W (Tc) Paketas / dėžutė TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 3750pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 56nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 300V
Išsamus aprašymas N-Channel 300V 56A (Tc) 36W (Tc) Through Hole TO-220 Isolated Tab Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 56A (Tc)