IXFP72N30X3
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFP72N30X3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFP72N30X3
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas 300V/72A ULTRA JUNCTION X3-CLASS
Duomenų lapai: IXFP72N30X3.pdf
  • Pranešimas
IXFP72N30X3 specifikacijos
Dalies numeris IXFP72N30X3 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas 300V/72A ULTRA JUNCTION X3-CLASS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 21244 pcs Duomenų lapas IXFP72N30X3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 1.5mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB
Serija HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 19 mOhm @ 36A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 390W (Tc) Paketas / dėžutė TO-220-3
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 5.4nF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 82nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 300V Išsamus aprašymas N-Channel 300V 72A (Tc) 390W (Tc) Through Hole TO-220AB
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 72A (Tc)