IXFP38N30X3M
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFP38N30X3M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFP38N30X3M
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas FET N-CHANNEL
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
IXFP38N30X3M specifikacijos
Dalies numeris IXFP38N30X3M Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas FET N-CHANNEL "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 40083 pcs Duomenų lapas
Vgs (th) (Max) @ Id - Vgs (maks.) -
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-220 Isolated Tab
Serija HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs -
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 34W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 2440pF @ 15V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 35nC @ 15V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) -
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 300V Išsamus aprašymas N-Channel 300V 38A (Tc) 34W (Tc) Through Hole TO-220 Isolated Tab
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 38A (Tc)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
IXFP34N65X2
IXFP34N65X2
Gamintojai: IXYS Corporation
apibūdinimas: MOSFET N-CH 650V 34A TO-220
Sandelyje: 35696 pcs
parsisiųsti: IXFP34N65X2.pdf
RFQ
IXFP3N120
IXFP3N120
Gamintojai: IXYS Corporation
apibūdinimas: MOSFET N-CH 1200V 3A TO-220