IXFB38N100Q2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFB38N100Q2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFB38N100Q2
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 1000V 38A PLUS264
Duomenų lapai: IXFB38N100Q2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
IXFB38N100Q2 specifikacijos
Dalies numeris IXFB38N100Q2 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 1000V 38A PLUS264 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2565 pcs Duomenų lapas IXFB38N100Q2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 8mA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas PLUS264™
Serija HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 250 mOhm @ 19A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 890W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-264-3, TO-264AA Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 13500pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 250nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 1000V