IXFB44N100Q3
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFB44N100Q3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFB44N100Q3
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 1000V 44A PLUS264
Duomenų lapai: IXFB44N100Q3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
IXFB44N100Q3 specifikacijos
Dalies numeris IXFB44N100Q3 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 1000V 44A PLUS264 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3839 pcs Duomenų lapas IXFB44N100Q3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 6.5V @ 8mA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas PLUS264™
Serija HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 220 mOhm @ 22A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 1560W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-264-3, TO-264AA Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 13600pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 264nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 1000V