IXFB300N10P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFB300N10P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFB300N10P
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 100V 300A PLUS264
Duomenų lapai: IXFB300N10P.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
IXFB300N10P specifikacijos
Dalies numeris IXFB300N10P Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 100V 300A PLUS264 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3993 pcs Duomenų lapas IXFB300N10P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 8mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas PLUS264™
Serija HiPerFET™, PolarP2™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 5.5 mOhm @ 50A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 1500W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-264-3, TO-264AA Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 23000pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 279nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 100V