FDM47-06KC5
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FDM47-06KC5
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 600V 47A I4-PAC-5
Duomenų lapai: FDM47-06KC5.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
FDM47-06KC5 specifikacijos
Dalies numeris FDM47-06KC5 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 600V 47A I4-PAC-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4389 pcs Duomenų lapas FDM47-06KC5.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.5V @ 3mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas ISOPLUS i4-PAC™
Serija CoolMOS™, HiPerDyn™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 45 mOhm @ 44A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė ISOPLUSi5-Pak™ Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 6800pF @ 100V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 190nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 600V Išsamus aprašymas N-Channel 600V 47A (Tc) Through Hole ISOPLUS i4-PAC™
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 47A (Tc)